spiegelsaal logo2

Rotunda

Spiegelsaal

Telefón (421) 905-268-232

Kalinčiakova 14, Trnava, Slovakia

e-mail: spiegelsaaltt@gmail.com

 

 

 

Jedálny a Nápojový lístok

Káva

kava

Rotunda Spiegelsaal ponúka na Slovensku praženú kávu značky Coffeein. Všetky typy kávy vám vieme ponúknuť buď ako zmes, ako 100%tnú arabicu, alebo aj ako bezkofeinovú kávu.


Čaj a čokoláda

caj cokona Rotunde Spiegelsaal viete ochutnať čaje z celého sveta. Od amerického Lapacha - bylinného čaju z kôry stromu, cez africký Rooibos - čaj s vysokým obsahom minerálov, cez himalájske čaje - Slnko Himalájí ájurvédou inšpirovaný čaj s posvätnou bazalkou tulsi, až po japonské čaje typu Sencha a Gaba. Ochutnať môžete aj tradičnejší kamilkový čaj, alebo čerstvé čaje z mäty a zázvoru. 
Pravá belgická čokoláda značky Callebaut vám na rotunde zahreje telo i dušu.


Nealko a domáce sirupy a šťavy 

nealkoRotunda Spiegelsaal si vyrába svoje vlastné sirupy a šťavy, vďaka čomu ponúka jedinečné a vždy čerstvé domáce limonády. Mimo sezónnej ríbezľovej či melónovej, sú v stálej ponuke citrusová, jablková, uhorková a zázvorová limonáda. 
V nealko sortimente Rotunda Spiegelsaal ponúka produkty značky Pepsi Cola. Botanické limonády značky Fentimans majú už viac ako 100 ročnú tradíciu.


Domáce pivo

pivoDomácim pivom v Rotunde Spiegelsaal je pivo z rodinného pivovaru Bernard z mesta Humpolec. Na takzvanej rotačnej pípe máte pravidelne mesačne možnosť ochutnať rôzne pivá - čapovali sme už Svijany, Sessler, Plzeň, Radegast, Staropramen, Paulaner, Punk Ipa, Kaltenecker, Schneider Weisse a Guinness.


Víno

vinovínna karta Rotundy Spiegelsaal zahŕňa lokálne produkty vinárstiev Vína z Mlyna, Terra Parna a Víno Chudý. Degustovať však môžete aj novozélandský sauvignon, nemecký riesling či čilský cabernet.


Koktejlový list

koktailySkyfall II. , Mojito, Rose Huricane, C.Cooler, Singapore Sling, Piňa Colada, White Russian, Old Fashion, Sazerac, Gin Tonic, Bazalkový Gin Tonic, Cuba Libre, Nealko Mojito


Raňajky

ranajkyRotunda Spiegelsaal ponúka v rámci raňajok od 7.00 ráno pravé viedenské párky. Na výber máte aj sladké raňajky - čokoládové mussli s jogurtom a banánom. Zapekaným pečivom so šunkou, lososom, mozzarellou či prošutom môžete zahnať hlad počas celého dňa.


Dezerty

dezertykaviareň Rotunda Spiegelsaal ponúka zákazníkom francúzske dezerty značky Olajos

Otváracie hodiny

Po-Št: 07:00 - 23:30
Pia: 07:00 - 01:30
So:  10:00 - 01:30
Ne:  15:00 - 22:00